Trafik Sigortası

Trafik Sigortası teklifi al!

TEKLİF AL

Trafik Sigortası

Neden Trafik Sigortası Yaptırmalıyım?
Neden Trafik Sigortası Yaptırmalıyım?

Neden Trafik Sigortası Yaptırmalıyım?

Kaza sonucunda karşı tarafa verdiğiniz maddi zararları karşılayan Trafik Sigortası, ülkemizde yasalarca mecburi kılınmış bir sigorta ürünüdür. Aynı zamanda kamuya ve üçüncü kişilere vereceğiniz maddi zararları da kapsamaktadır. Trafik Sigortası seyir halinde hareket eden aracınızda gerçekleşen kazalarda geçerlidir. Aracınız seyir halinde değilken gerçekleşen kazalar ve kaza sırasında vefat edenlerin defin masrafları da poliçe kapsamındadır. Aracınızda Trafik Sigortanızın bulunmaması durumunda trafiğe çıkmanız kanunen yasaktır. Sigorta süresi sona ermiş veya sigortası olmayan araçlar tespit edildikleri anda cezai işlem uygulanır ve aracınız trafikten men edilirler. Sigorta süresi 1 yıldır. Bu süre dolduğunda sigorta tekrar yenilenmelidir.

Zorunlu Trafik Sigortası neleri kapsar?

Kazaya sebep olmanız halinde karşı aracın hasarını karşılama, karşı araçta bulunan kişilerin ilk yardım, muayene, tedavi ve hastane giderlerini kapsar.

Aracınızın bir kişinin ölümüne neden olması halinde ölen kişinin defin masrafları ile kişinin yardımından mahrum kalanlara destekten yoksun kalma zararını teminat altına alır.

Zorunlu Trafik Sigortası neleri kapsar?
Trafik Sigortası teklifi al!
Trafik Sigortası teklifi al!

TC Kimlik No / Vergi No

TC Kimlik No / Vergi No, sigorta şirketlerinin teklif oluşturma işlemleri için gereklidir. Bu bilgi, poliçenin kimin adına oluşturulacağını belirler, teklif adımında varlık sahibinin bilgileri girilmelidir. Kimlik numaran başkaları tarafından görülemez.

Cep Telefonu

Cep telefonu, kimlik doğrulama işlemleri için sigortacılık ve kişisel verilerin korunması ile ilgili yasal düzenlemeler uyarınca gereklidir. Bu doğrulama işlemi bilgilerinin güvenliğini de sağlar. Ayrıca, poliçe alımı sonrası vade hatırlatmaları, hasar süreçleri ile ticari elektronik ileti izni verilmesi halinde indirim ve kampanya bilgilendirmeleri giriş yapılan cep telefonu numarasına gönderilir. Cep telefonun başkaları tarafından görülemez.

TEKLİF AL
Teklifiniz Alınmıştır.

Teklif Numaranız:

En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

TEKLİF ALMAYA DEVAM ET
Emin ellerdesiniz