Hakkımızda

Üç Elma Sigortacılık

Üç Elma Sigorta Aracılık Hizmetleri faaliyet göstermekte olduğu sigorta sektöründe 15 yılı aşkın süredir profesyonel ve nitelikli kadrosuyla müşteri odaklı, kaliteden ödün vermeyen, saygın, çağdaş ve kurumsal bir firma olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışmayı ilke edinmiştir.

Şirketimiz güçlü mali yapısı, deneyimleri ve geniş ürün yelpazesiyle siz değerli müşterilerimizin çalışarak var ettiği değerleri korumak ve geleceğini güvence altına almayı misyon edinmiştir. Üç Elma Sigorta Aracılık Hizmetleri Avrupa ve Türkiye’nin lider sigorta şirketleri ile ortaklık sağlayarak acentelik faaliyetini sürdürmektedir.

Üç Elma Sigorta Aracılık Hizmetleri çağdaş, kurumsal bir iş anlayışını benimsemiş kişi ve kurum haklarına saygılı, geleneksel değerlere bağlı kalarak toplumun tüm kesimlerine sigortacılıkta en üst düzeyde kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Üç Elma Sigorta Aracılık Hizmetleri olarak mutluluğunuz ve huzurunuz için çalışıyoruz. Sağlık, Konut, Kasko, Trafik, İşyeri, Deprem ve Seyahat Sigortalarınızı hızlı, güvenilir bir şekilde çalıştığımız sigorta şirketleri güvencesiyle teminat altına alıyoruz.

Emin ellerdesiniz