Konut Sigortası

Konut Sigortası teklifi al!

TEKLİF AL

Konut Sigortası

Konut Sigortasının Avantajları Nelerdir?
Konut Sigortasının Avantajları Nelerdir?

Konut Sigortasının Avantajları Nelerdir?

İhtiyaçlarınıza uygun olarak belirlediğiniz Konut Sigortası, evinizde meydana gelebilecek hırsızlık, yangın, deprem, su baskını, gasp, terör olayları gibi birçok maddi zarara karşı evinizi koruma altına alan, isteğe bağlı yapılan bir sigorta türüdür. Aynı zamanda evinizde meydana gelen ve komşularınıza zarar veren maddi zararlar da Konut Sigortası kapsamındadır. Kendinizi, ailenizi korumak ve olası kötü durumlarda sizi maddi yükten kurtararak hayatınıza rahatça devam etmenizi sağlamak için Konut Sigortanızı yaptırmayı ihmal etmeyin.

Konut Sigortası teklifi al!

TC Kimlik No / Vergi No

TC Kimlik No / Vergi No, sigorta şirketlerinin teklif oluşturma işlemleri için gereklidir. Bu bilgi, poliçenin kimin adına oluşturulacağını belirler, teklif adımında varlık sahibinin bilgileri girilmelidir. Kimlik numaran başkaları tarafından görülemez.

Cep Telefonu

Cep telefonu, kimlik doğrulama işlemleri için sigortacılık ve kişisel verilerin korunması ile ilgili yasal düzenlemeler uyarınca gereklidir. Bu doğrulama işlemi bilgilerinin güvenliğini de sağlar. Ayrıca, poliçe alımı sonrası vade hatırlatmaları, hasar süreçleri ile ticari elektronik ileti izni verilmesi halinde indirim ve kampanya bilgilendirmeleri giriş yapılan cep telefonu numarasına gönderilir. Cep telefonun başkaları tarafından görülemez.

TEKLİF AL
Teklifiniz Alınmıştır.

Teklif Numaranız:

En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

TEKLİF ALMAYA DEVAM ET
Konut Sigortası teklifi al!
Emin ellerdesiniz