Dask Sigortası

Dask Sigortası teklifi al!

TEKLİF AL

DASK - Zorunlu Deprem Sigortası

Neden Dask Yaptırmalıyım ve Zorunlu mu?
Neden Dask Yaptırmalıyım ve Zorunlu mu?

Neden Dask Yaptırmalıyım ve Zorunlu mu?

DASK, Zorunlu Deprem Sigortası ile depremin neden olacağı ve deprem sonucu meydana gelen yangın, tsunami ve yer kaymasının neden olacağı maddi zararları, poliçenizde belirtilmiş limitler kapsamında nakit olarak karşılar. Binanız tamamen ya da kısmi olarak zarar görmüş olsa da teminat altına alır.

6305 sayılı Afet Kanunu kapsamında uygulanan sigortayı yaptırmayan kişiler, konut kredilerinden ya da deprem sonrası devlet tarafından yapılacak yardımlardan yararlanma hakkını kaybeder. Zorunlu Deprem Sigortası, sigorta kapsamında yer alan alanlarda oluşabilecek deprem kaynaklı tüm hasarlar için geçerlidir. Bu sigortanın amacı depremin yol açabileceği maddi kayıpları en aza indirmektir. Yaşanan deprem sonrası maddi kayıplara karşı alınabilecek en önemli tedbirlerin başında yer almaktadır. Sigortanın kapsamına giren tüm haklarınızdan yararlanabilmek için DASK poliçenizi düzenli olarak yenilemeyi ihmal etmeyin.

Neden zorunlu deprem sigortası yaptırmalıyım?
Neden zorunlu deprem sigortası yaptırmalıyım?

Ülkemiz yüksek riskli deprem kuşaklarından birinde yer almaktadır. Depremin neden olduğu maddi zararlar ile deprem sonucu meydana gelen infilak, yangın, tsunami ve yer kaymasının vereceği maddi zararların karşılanabilmesi imkanını sunuyor. Doğal Afet Sigortalar Kurumu tarafından sunulan Zorunlu Deprem Sigortanızı yaptırarak kendinizi sevdiklerinizi güvence altına alın.

DASK Sigortası teklifi al!
DASK Sigortası teklifi al!
TEKLİF AL
Teklifiniz Alınmıştır.

Teklif Numaranız:

En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

TEKLİF ALMAYA DEVAM ET
Emin ellerdesiniz